Nabídka - rok 2021

Informace k prodeji rostlin

Všechny uvedené rostliny jsou semenáče, přebytky z vlastních výsevů členů KK Český Těšín.

Označení:
p - průměr rostliny, v - výška rostliny, F - rostlina je vyobrazena ve fotogalerie, X - omezený počet rostlin, R - roubovaná rostlina, KV - květuschopná rostlina, S - sbírková rostlina (8 a více let).

Rostliny jsou zasílány na dobírku, balné 20 Kč. Poštovné dle platných tarifů. Při platbě předem (cenu a čís.účtu pošlu e-mailem) vyjde poštovné levněji.

Jelikož se rostliny stahují od více dodavatelů, budou objednávky, došlé v daném měsíci vyřízeny okolo 10 následujícího měsíce.

Nabídky jsou vyřizovány od 15.5. - 30.9.

Sám jsem za ta léta, co pěstují kaktusy, objednal spoustu rostlin přes katalog nebo internet. Občas se stalo, že došlé rostliny neměly požadovanou velikost, nebo dodavatelé uváděli rozměr např. 2-4cm za jednotnou cenu, ale téměř vždy došla pouze sotva dvou centimetrová rostlina a u miniatur to je rozdíl 2 let. Přitom bych si těch pár korun za čtyřcentimetrovou rostlinu rád připlatil, ale ta možnost tam nebyla. Proto se mi zdá mnohem férovější uvádět cenu za 1 cm rostliny i s ohledem na to, že některé druhy jsou vysévány opakovaně a rozptyl ve velikosti je velký. Zákazník si pak může vybrat mezi tím, že je trpělivý a za stejný peníz získá více menších rostlin, nebo si pár korun připlatí, ale ušetří několik let a získá už sbírkovou rostlinu.

V objednávce je třeba uvést poznámku, zda balit menší nebo větší rostliny, lze také použít symboly - menší rostliny, + větší rostliny. Také je možno u každé rostliny uvádět požadovanou velikost. V rámci možností budou požadavky realizovány. Objednávky budou vyřizovány v došlém pořadí.

Pro objednávku rostlin použijte přiložený OBJEDNÁVKOVÝ LIST. Rostliny objednávejte pod katalogovým číslem v daném pořadí a dopište počet kusů a velikost. Červeně označené kolonky nevyplňujte.

Červené pole pod nabízenou rostlinou bude znamenat, že rostlina je dočasně rozebrána. Objednávky do hodnoty 200 Kč nebudou vyřizovány.

Nezapomeňte napsat adresu pro zaslání balíku.

Reklamace budou vyřizovány do 1 týdne po obdržení zásilky.

Ke stažení: